návrat na úvodní stránku...

Kontakty

Sídlo společnosti a pracoviště Brno
Bezručova 15/78, 602 00 Brno
tel. 515 548 650
e-mail: brno@archaiabrno.cz
Hledat na mapě ...

Pracoviště Jihlava
Židovská 26, 586 01 Jihlava
tel.: 567 210 021
e-mail: archaiajihlava@volny.cz
Hledat na mapě ...





Jméno zaměstnance: Mobilní telefon: E-mail:
Bc. Černá Lucie +420 777 239 989 lcerna@archaiabrno.cz
Daňa Michal +420 777 239 047 mdana@archaiabrno.cz
Mgr. Dejmal Miroslav +420 777 239 043 mdejmal@archaiabrno.cz
Duffek Petr +420 777 239 433 archaiajihlava@volny.cz
Mgr. Hrubý Petr, Ph.D. +420 777 239 053 archaiajihlava@volny.cz
Mgr. Kolařík Václav +420 777 239 074 vkolarik@archaiabrno.cz
Kosová Lenka +420 777 239 048 lkosova@archaiabrno.cz
Merta David +420 777 239 044 dmerta@archaiabrno.cz
Hoffmanová Anna +420 777 239 331 ahoffmanova@archaiabrno.cz
Mgr. Peška Marek +420 777 239 045 mpeska@archaiabrno.cz
Mgr. Přibylová Michala +420 777 239 049 pribylova@archaiabrno.cz
Mgr. Sedláčková Lenka +420 777 239 552 lsedlackova@archaiabrno.cz
Mgr. Staněk Pavel +420 773 466 885 stanek@archaiabrno.cz
PhDr. Sedláčková Hedvika, CSc. +420 723 374 095 Hedvika.glass@seznam.cz
Mgr. Těsnohlídek Jakub +420 777 239 036 archaiajihlava@volny.cz
Mgr. Walter Vilém +420 777 239 141 walterv@centrum.cz
Mgr. Zbranek Hynek +420 777 239 140 hzbranek@archaiabrno.cz
Mgr. Zapletalová Dana
Mgr. Zůbek Antonín, Ph.D. +420 777 239 046 azubek@archaiabrno.cz
ilustrační fotografie
Virtuální model Brna Panorama města Brna YouTube.com

czech deutsch  english